Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Yozgat Ticaret ve Sanayi Odası
YOZGAT TSO

Eğitimlere Devam 

YOZGAT Ticaret ve Sanayi Odası eğitim programlarına hız kesmeden devam ediyor. Oda üyeleri başta olmak üzere, il geneli ticaret erbaplarına ve talepler üzerine üniversite öğrencilerine eğitim programları düzenliyor. 

Eğitimlere Devam 
Bu haber 22 Mart 2019 - 16:20 'de eklendi ve 185 kez görüntülendi.
Yöneticiler ve üniversite öğrencilerine düzenlenen ‘Temel Yönetim Becerileri Eğitimi’ ve oto galeri alanında faaliyet gösteren Oda üyelerine ‘Motorlu Kara Taşıtları Alım Satım Yetki Belgesi Eğitimi’nde başarılı olan kursiyerlere Yozgat TSO Başkanı Sinan Çelik tarafından sertifikaları verildi. Çelik, “Göreve geldiğimiz ilk günden bu zamana kadar birçok eğitim programı düzenledik. Özellikle üyelerimizin ihtiyaçları ve talepler üzerine eğitim programları yapmaya gayret gösteriyoruz. Bundan sonraki süreçte de gerek ticaret gelişmesine gerekse nitelikli iş gücünün yetişmesine katkı sağlayacak programlara devam edeceğiz” dedi.
Etiketler :
FOTO GALERİLER
EN SON YAYINLANANLAR
İLGİLİ FAALİYETLER