Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Yozgat Ticaret ve Sanayi Odası
YOZGAT TSO

“SAĞLIKLI İŞYERLERİ TEHLİKELİ MADDELERİ YÖNETİR” AVRUPA EN İYİ UYGULAMA ÖDÜLLERİ YARIŞMASI

“SAĞLIKLI İŞYERLERİ TEHLİKELİ MADDELERİ YÖNETİR” AVRUPA EN İYİ UYGULAMA ÖDÜLLERİ YARIŞMASI
Bu haber 10 Kasım 2018 - 12:57 'de eklendi ve 177 kez görüntülendi.
Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü ile Avrupa İş Sağlığı ve Güvenliği Ajansı (EU-OSHA) arasında yürütülmekte olan “Sağlıklı İşyerleri, Tehlikeli Maddeleri Yönetir” başlıklı kampanya kapsamında iyi uygulamaların özendirilmesi ve yaygınlaştırılması amacıyla “Avrupa İyi Uygulama Ödülleri Yarışması” düzenlenmektedir.​
İşyerinde tehlikeli maddelerin ortaya koyduğu riskleri aktif bir şekilde yönetip iş sağlığı ve güvenliğinde bütüncül bir yaklaşım ortaya koyan en iyi iki örnek uygulama; EU-OSHA’ya gönderilecek ve ülkemizi Avrupa çapında temsil etme fırsatı yakalamış olacaktır.
Avrupa İyi Uygulama Örnekleri Yarışması’na katılmak isteyen işyerlerinin; ekte bulunan Türkçe ve İngilizce başvuru formlarını doldurması ve iyi uygulamaya örnek olacak video, fotoğraf vb. ekleri ile beraber 16 Kasım 2018 tarihi mesai bitimine kadar EU-OSHA’nın ulusal odak noktası olan İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü’ne iletmesi gerekmektedir. Başvuru dosyasının elektronik kopyasının ise aynı tarihe kadar isgiyiuygulama@ailevecalisma.gov.tr elektronik posta adresine gönderilmesi gerekmektedir.
Etiketler :
FOTO GALERİLER
EN SON YAYINLANANLAR
İLGİLİ FAALİYETLER