Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Yozgat Ticaret ve Sanayi Odası
YOZGAT TSO

Hizmet Alımı İşi İçin İhale İlanı

Yozgat Ticaret ve Sanayi Odası, Orta Anadolu Kalkınma Ajansı 2018 Yılı Fizibilite Desteği Programı kapsamında sağlanan mali destek ile Yozgat’ta Yozgat Ticaret  ve Sanayi Odası Yerleşkesi Fizibilite Çalışması Projesi için bir hizmet alımı ihalesi duyurusu

Hizmet Alımı İşi İçin İhale İlanı
Bu haber 10 Nisan 2019 - 8:30 'de eklendi ve 1181 kez görüntülendi.
Yozgat Ticaret ve Sanayi Odası, Orta Anadolu Kalkınma Ajansı 2018 Yılı Fizibilite Desteği Programı kapsamında sağlanan mali destek ile Yozgat’ta Yozgat Ticaret  ve Sanayi Odası Yerleşkesi Fizibilite Çalışması Projesi için bir hizmet alımı ihalesi sonuçlandırmayı planlamaktadır. İhale kapsamında 1 Adet Ticaret Kampüsü Fizibilite Raporu Hizmeti alınacaktır. İhaleye katılım koşulları, isteklilerde aranacak teknik ve mali bilgileri de içeren İhale Dosyası Yozgat Ticaret ve Sanayi Odası Belediye Hal Cad. No:11 66100 Merkez / YOZGAT adresinden veya www.yozgattso.org.tr  ve www.oran.org.tr internet adreslerinden temin edilebilir. Teklif teslimi için son tarih ve saati: 24.04.2019 Saat 10:00 Gerekli ek bilgi ya da açıklamalar; Oran Proje Mal ve Hizmet Alım Teknik Şartmanesi. Teklifler, 24/04/2019 tarihinde, saat 10 :00.’da ve Yozgat Ticaret ve Sanayi Odası Belediye Hal Cad. No:11 66100 Merkez / YOZGAT adresinde yapılacak oturumda açılacaktır.  
Etiketler :
FOTO GALERİLER
EN SON YAYINLANANLAR
İLGİLİ FAALİYETLER