Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Yozgat Ticaret ve Sanayi Odası
YOZGAT TSO

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Kutlu Olsun

Yozgat Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Sinan Çelik, “10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü” dolayısıyla bir mesaj yayımladı. 

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Kutlu Olsun
Bu haber 10 Ocak 2019 - 8:35 'de eklendi ve 1120 kez görüntülendi.
Yozgat Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Sinan Çelik, yayınladığı mesajında,”Çağımızın dinamik mesleklerinden biri olan gazetecilik, ideal manada haberin doğrusunu insanlara ulaşmasını sağlamak gibi anlamlı bir misyonu içermektedir. İletişim çağının hayatımızın her noktasına sirayet ettiği günümüzde bu anlayışla görev icra eden tüm basın çalışanlarının 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü en samimi duygularımla kutlarım. Tarafsız ve evrensel normlara uygun ilkeler çerçevesinde yayıncılık yaparak kamuoyunu aydınlatan, bu yolda her an haber peşinde koşan basın çalışanları, halkımızın talep ve beklentilerini yansıtarak da kamusal bir görevi yerine getirmektedirler. Bu duygu ve düşüncelerle, Yozgat'ın sosyal, kültürel ve ekonomik gelişmesi ve kalkınmasına gündeme taşıdıkları konularla katkı sağlayan değerli basın çalışanlarımızın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü kutlar, tüm basın çalışanlarına sevgi ve saygılarımı sunarım”dedi.  
Etiketler :
FOTO GALERİLER
EN SON YAYINLANANLAR
İLGİLİ FAALİYETLER